ویلا جنگلی

فروردین ۱۵, ۱۴۰۰
۰ دیدگاه
ویلا جنگلی
ویلا جنگلی

ویلا جنگلی در شمال

در صورتی که قصد خرید ویلا در شمال دارید شاید دچار تردید شوید که چه نوع ویلایی و در چه موقعیتی بیشتر با روحیات شما سازگار است. تمایل به اقامت در محیط ساحلی هستید و یا به محیط جنگلی علاقه دارید و یا حتی در محیط روستایی علاقمندید.

اقامت در ویلای جنگلی یکی از محبوب ترین موردهای خرید ویلا و یا اجاره ویلا در شمال است. سکوت و منظره زیبای جنگل حس طراوت و شادابی را به افراد منتقل می کند. از دیگر دلایلی که افراد را به خرید ویلا جنگلی تشویق می کند آب و هوای منطقه نزدیک به جنگل و حس بکر بودن آن منطقه است.

ویلا دوبلکس شمال خرید ویلا کد 103

مزیت های خرید ویلای جنگلی به ویلای ساحلی

یکی از بزرگترین مزیت های ویلای جنگلی نسبت به ویلای ساحلی ماندگاری و کندی سرعت فرسایش سازه ویلا می باشد. ویلا ساحلی بدلیل نزدیکی به دریا و رطوبت بالا باعث فرسایش متریال استفاده شده در ساخت ویلا می شود و نیازمند نگهداری و بازدید مرتب است.

هر چند قیمت فروش ویلا در شمال و مناطق مختلف آن متفاوت است اما عموماً قیمت ویلا جنگلی پایین تر و بصرفه تر از قیمت ویلا ساحلی می باشد. همچنین از لحاظ تراکم تعداد ویلاهای جنگلی و آگهی های ویلا جنگلی بسیار بیشتر از ویلای ساحلی است.

فروش ویلا شمال کد 102

امکانات قابل توجه ویلا جنگلی

خرید ویلا جنگلی امکانات زیادی را برای آسایش و رسیدگی به علامندی های شما ایجاد می کند. در صورتی که علاقه به پرورش گیاهان و درختان میوه دارید موقعیت جنگلی ویلا و وجود خاک حاصلخیز بهترین بستر برای کاشت گیاهان و درختان میوه می باشد.

اگر قصد سرمایه گذاری و خرید و فروش ویلا در شمال دارید، بدلیل تراکم و وجود خریداران و فروشندگان بسیار، می توانید به سود دلخواه خود برسید. به همین منظور می توانید از مشاوران ما در املاک کاندید بهترین ویلاها را درخواست کنید.

عوامل بسیاری در تعیین قیمت ویلا جنگلی موثر است که می توان به موقعیت قرارگیری ویلا جنگلی ، نوع سند آن ، متراژ ویلا جنگلی ، نحوه ساخت ویلا جنگلی و نوع متریال بکار رفته در آن اشاره کرد.

نکات مهم قبل از خرید ویلا جنگلی

سند ویلا جنگلی

مهم است قبل از هر تصمیمی قبل از خرید ویلا در شمال به نوع سند آن توجه نمائید. اکثر ویلاهای جنگلی دارای سند ششدانگ هستند و بعضی از آن ها هم سند شورایی دارند. اما حتماً از وجود سند مطمئن شوید و قبل از بستن قرارداد آن را بخوبی بررسی کنید.

توجه به مصالح بکار رفته

پس از انتخاب ویلا جنگلی ، کاملاً آن را از داخل و بیرون بررسی کنید و از عدم وجود مشکلات اساسی اطمینان کسب کنید. برخی مشکلات زیرساختی مانند شکستگی و یا ترک های ناجور در لوله کشی ساختمان و یا سیستم برق کشی ویلا و غیره می تواند خسارت جبران ناپذیری در پی داشته باشد.

سهولت در دسترسی

مسیر رسیدن به ویلای خود را بررسی کنید و از دسترسی آسان به آن در همه فصول اطمینان کسب کنید. در برخی فصول سال مخصوصاً پاییز و زمستان احتمال آبگرفتگی معابر منتهی به ویلا جنگلی بسیار زیاد است. دسترسی به مکان های ضروری و رفع نیازهای روزمره نیز مهم است. نزدیکی به مراکز درمانی و فروشگاه های تهیه مواد غذایی و ضروری از اهمیت بالایی برخورد است.

حرف آخر

هرچند خرید و فروش ویلا جنگلی به نظر ساده می آید اما نیازمند دانش تخصصی در زمینه منطقه و سازه ویلا است که می توانید از مشاوران ما در املاک کاندید بهترین مشاوره و خدمات املاک در شمال را دریافت نمائید.

تهیه و تالیف: مشاورین املاک کاندید