بهترین مشاوره‌ تخصصی در مورد خرید ، فروش و اجاره املاک

فروش ویلا / خرید ویلا

فروش ویلا در شمال در بهترین نقاط و بهترین متریال با امکانات فوق العاده

اگر قصد خرید ویلا در شمال و بهترین نقاط آب و هوایی را دارید هم اکنون با مشاوران ما تماس بگیرید.

خرید ویلا شمال

خرید ویلا شمال

خرید ویلا شمال به دلیل شلوغی شهرها، مشغله کاری زیاد،  نیاز به استراحت و مکانی برای آسایش و دوری از این شلوغی ها بسیار گسترش پیدا کرده. خرید ویلا یا زمین و اجاره ویلا در مناطق خوش آب و هوا یکی از بهترین هزینه هایی است که با اندوخته مالی، می توان انجام داد.

ویلا دوبلکس شمال خرید ویلا کد 103

چرا شمال ایران

یکی از مهمترین عواملی که ساخت و ساز ویلا در استان های شمالی ایران بیشتر از سایر استان هاست، شرایط آب و هوایی و اقلیم مرطوب و مطبوع این استان هاست. وجود هوای دلپذیر و سالم باعث آرامش و درمان افرادی است که از بیماری های تنفسی رنج می برند.

از دیگر دلایل علاقه مردم ایران و شهر های مجاور حاشیه دریای خزر به خرید ویلا یا ملک در این استان ها، موقعیت عالی و زمین های حاصلخیز برای کشت و زراعت انواع مرکبات، مزارع چایی، برنج و … است. با داشتن زمین مناسب در کنار ملک مسکونی یا ویلای خود می توانید باغ های بزرگ و کوچک برای انواع مرکبات برای خود داشته باشید و از محصولات خود استفاده نمائید.

شرایط اقلیمی زیبای شمال بصورت نزدیکی دریا و جنگل به یکدیگر، مناسب تمامی سلیقه های مختلف است. کافی است تصمیم بگیرید مکان موردنظر خود نزدیک به دریا باشد یا جنگل یا هر دو.

ویلا ساحلی یا ویلا جنگلی ؟

قبل از هر تصمیمی باید ابتدا از خود بپرسید چه منطقه ای برای سکونت یا ساخت ویلا مناسب روحیه شماست. ویلا ساحلی بدلیل نزدیکی به دریا و آرامشی که صدای دریا ایجاد میکند می تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشند که نیاز به دریافت آرامش از دریا یا حتی آبتنی در دریا را دارند. ویلا جنگلی هم بدلیل فضای سبز و زیبا و فضای آرام در کنار صدای پرندگان، آرامش دلپذیری به فرد القا می کند.

ویلا دوبلکس شمال خرید ویلا کد 103

ویلا شهرکی ، روستایی یا انحصاری

یکی از مواردی که باید در نظر بگیرید، موقعیت مکانی آن در فاصله دیگر املاک آن منطقه است. می خواهید از دیگر ویلاها و املاک آن منطقه دور باشید یا در منطقه شهرکی یا مجتمع های ویلایی یا منطقه روستایی مستقر شوید. نیاز به ذکر است مجتمع ها ویلایی، شهرکی و روستایی معمولاً بدلیل وجود نگهبان و تراکم ویلاها از نظر امنیتی بسیار بهتر هستند.

هم اکنون با مشاورین ما در املاک کاندید تماس بگیرید تا در خصوص انتخاب بهترین و ایده آل ترین ویلاهای شمال، شما را راهنمایی نمایند. مشاورین املاک کاندید با تجربه و تخصص خود در زمینه خرید، فروش و اجاره ویلا، خرید و فروش زمین، املاک و مستغلات شمال، همراه با فایل های متنوع می تواند شما را یاری نماید.

تهیه و تالیف: مشاورین املاک کاندید